نام شما:
ایمیل مقصد:

 1399، سال بازگشت اعتماد عمومی و دیپلماسی شهری/ نویسنده: حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد
سال ۱۳۹۸ با تمام فرازونشیب‌ها و حوادث سهمگین آن بر ما، شهروندان و مردم نجیب و صبور ایران گذشت. می‌دانیم چالش‌های اقتصادی، انسانی، محیط‌زیست و زندگی شهری در برابر عزم، خواست و اراده انسان‌ها، کوچک و قابل مدیریت و کنترل اس...

رضا قوچان‌نژاد: خوشحالم که مردم ایران تیم ملی خود را دوست دارند و احساس افتخار می‌کنم

رضا قوچان‌نژاد: خوشحالم که مردم ایران تیم ملی خود را دوست دارند و احساس افتخار می‌کنم


گروه: ورزش، المپیادها و مسابقات
تاریخ درج: 1394/2/14
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: پیشنهاد پرسپولیس به من صحت ندارد.
رضا قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اشاره به دیدار خیریه تیم ملی 98 مقابل تیم پیشکسوتان خراسان، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در این دیدار خیریه به میدان رفتم. ترکیب این تیم خاطرات شیرین 50 سال فوتبال خراسان را به همراه داشت که بزرگان زیادی در این فوتبال حضور داشتند.
وی ادامه داد: شنبه در مراسم انتخاب مرد سال فوتبال خراسان، خاطره شیرینی برای من رقم خورد. برنامه خوبی برنامه‌ریزی شده بود و خوشحالم چنین تجربه‌ای در مشهد رقم خورد.
قوچان نژاد با اشاره به استقبال گسترده مردم نیز گفت: ما همیشه در خدمت مردم هستیم و دلیل موفقیت‌های ما حمایت مردم است. خوشحالم که مردم ایران تیم ملی خود را دوست دارند و احساس افتخار می‌کنم از این بابت و از آن‌ها ممنونم.
مرد سال فوتبال خراسان در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد پرسپولیس صحت داشته یا خیر عنوان کرد: روزنامه‌ها خیلی چیزها می‌نویسند اما این موضوع صحت و وجود خارجی ندارد.
وی درباره بازگشت به فوتبال ایران عنوان کرد: هنوز در قطر هستم و خوشبختانه تیم را در لیگ نگاه داشتیم و هنوز با چارلتون هم قرارداد دارم. خدا بزرگ است و باید دید چه پیش می‌آید.
قوچان نژاد در خصوص تجربه حضور در فوتبال کشورهای عربی تصریح کرد: بعد از تجربه خوبی که در جام جهانی به دست آوردم، رفتن به کویت و قطر نیز تجربه خوبی برایم بود و لحظات شیرین و تلخی داشتم. در حال حاضر که لیگ قطر تمام شده است ترجیح می‌دهم درمورد آن صحبتی نکنم.
وی در ادامه با اشاره به تیم ملی فوتبال گفت: کی‌روش تصمیم خوبی گرفت. پروژه‌ای را آغاز کرده بود که امیدواریم بتوانیم در آینده با موفقیت آن را ادامه دهیم و خوشحالم که کی‌روش با ماست.
مهاجم تیم ملی فوتبال در خصوص مسابقات مقدماتی جام جهانی عنوان کرد: 2 ماه دیگر باید در مقدماتی جام جهانی حضور یابیم. مهم نیست با چه تیم‌هایی هم گروه هستیم مهم این است که قدرتمند باشیم و حریفان خود را شکست دهیم.

 

بستن http://www.modarair.com/news/ورزش/1394-02-14-13-00-55.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 404371     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: