نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

احمدی‌نژاد ، پدیده‌ای غیرقابل پیش‌بینی و 3 حرف کلیدی در باره کاراکتر او !

احمدی‌نژاد ، پدیده‌ای غیرقابل پیش‌بینی و 3 حرف کلیدی در باره کاراکتر او !


گروه: میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع.
تاریخ درج: 1391/10/26
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1

 

گروه سياسي: عضو جامعه روحانیت مبارز تهران و نماینده سابق مجلس گفت: «از روزی که آقای احمدی‌نژاد در سال ۸۴ رئیس‌جمهور شدند، همه ایشان را به عنوان پدیده ای غیرقابل پیش‌بینی معرفی می‌کنند. ایشان در طول هفت سال و نیم گذشته نشان داده که غیرقابل پیش‌بینی است و فردا نیز از این امر مستثنی نمی باشد.»
احمدی‌نژاد، پدیده‌ای غیرقابل پیش‌بینی
سیدرضا اکرمی گفت: از روزی که آقای احمدی‌نژاد در سال ۸۴ رئیس جمهور شدند، همه ایشان را به عنوان پدیده ای غیرقابل پیش بینی معرفی مي‌کنند. ایشان در طول هفت سال و نیم گذشته نشان داده که غیرقابل پیش بینی است و فردا نیز از این امر مستثنی نمي‌باشد. این نماینده سابق مجلس گفت: «بنده در رابطه با آقای احمدی‌نژاد سه حرف کلیدی دارم. اول اینکه آقای احمدی‌نژاد خودمحور است و هر چه خود تشخیص دهد و انتخاب کند و هر چه خود بپذیرد طبق همان عمل مي‌کند.»
وی ادامه داد: «دوم اینکه ایشان تاکنون سخنگو بوده و پاسخگو نبوده است. آقای احمدی‌نژاد نه پاسخگوی مجلس و قانون بوده و نه پاسخگوی مردم بوده است. لذا چون ایشان سخنگو بودند، ایشان را به اینجا رسانده است که یک طرفه جلو بروند.»
وی افزود: «سوم آنکه اکنون روزهای آخر ریاست‌جمهوری ایشان است و آقای احمدی‌نژاد کم آورده است. یعنی واقعا نتیجه مطلوبی از آنچه که ایشان تصور مي‌کردند یا مي‌خواستند، بدست نیامده است.»
اکرمی خاطرنشان کرد: «بالاخره همه مي‌دانند درآمد هفت و نیم سال آقای احمدی‌نژاد از نفت و گاز معادل درآمد ۹۵ سال گذشته بوده است؛ در حالی که علیرغم این درآمد کارهای زیربنایی و زیرساخت ها انجام نگرفته است.»
وی تصریح کرد: «لذا اکنون آقای احمدی‌نژاد یا دنبال فرافکنی است یا به دنبال وعده گیری برای آینده است. بدین معنا که کسانی بیایند که همین مسیر وی را ادامه دهند تا شاید بتوانند تا حدودی جبران کنند.»
بستن http://www.modarair.com/news/میراث/1391-10-26-13-54-58.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 357134     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: