نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

کنسرت «پرواز همای» برگزار می‌شود: این کنسرت اجرائی خاص و خاطره انگیز برای دوستداران این خواننده است

کنسرت «پرواز همای» برگزار می‌شود: این کنسرت اجرائی خاص و خاطره انگیز برای دوستداران این خواننده است


گروه: موسیقی، شعر، تئاتر و سینما
تاریخ درج: 1394/3/5
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

 

گروه هنری: «پرواز همای» توانست مجوز اجرای زنده در ایران را دریافت کند و به زودی در تهران روی صحنه می‌رود.به گزارش فارس،‌ «پرواز همای» 20 و 21 خرداد ماه در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت تا برای نخستین بار در یک کنسرت رسمی، به اجرای برنامه بپردازد. سیدعلی نیکونیا مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر، صبح امروز و پس از قطعی شدن اجرای این کنسرت در تهران در این باره توضیح داد: «کنسرت همای به خوانندگی «همای» و همراهی ارکستر بزرگ «پرواز همای» در تاریخ 20 و 21 در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.»

نیکونیا ادامه داد: «این کنسرت اجرائی خاص و خاطره انگیز برای دوستداران این خواننده است که برای تمام جزئیات آن برنامه ریزی‌های زیادی انجام شده است. این برنامه پس از طی مراحل قانونی و اخذ همه مجوزهای وزارت محترم ارشاد و دفتر موسیقی در تهران برگزار خواهد شد.»

او درباره جزئیات این کنسرت نیز توضیح داد: ‌ «اجرای تصنیف و غزل از اشعار شاعران سر‌شناس ایرانی با ارکستر بزرگ محتوای اصلی این برنامه هستند که مدت‌ها تمرین شده که در این بین برخی غافلگیری‌ها نیز برای این کنسرت در نظر گرفته‌ایم که به مرور و در اطلاع رسانی‌های بعدی، در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.»

مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر درباره زمان آغاز بلیت فروشی این کنسرت نیز گفت: «از ساعت ده صبح روز چهارشنبه 6 خرداد ماه از طریق سایت 84200 بلیت فروشی این کنسرت آغاز خواهد شد و با توجه به بازخوردهای خوبی که در این روز‌ها درباره این کنسرت از جامعه دوستداران این هنرمند گرفته‌ایم پیش بینی استقبال از این کنسرت چندان دور از ذهن نیست.»

بستن http://www.modarair.com/news/موسیقی/پرواز-همای.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 363898     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: