نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

سخنگوی وزارت ارشاد اعلام کرد: فیلم رستاخیز اکران می شود

سخنگوی وزارت ارشاد اعلام کرد: فیلم رستاخیز اکران می شود


گروه: موسیقی، شعر، تئاتر و سینما
تاریخ درج: 1394/5/6
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اکران فیلم رستاخیز در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این فیلم در صورت افکت نور بر روی تصویر شخصیت مورد نظر مراجع و اعمال تغییراتی توسط کارگردان اکران می شود.

 حسین نوش آبادی روز دوشنبه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران اظهار کرد: رستاخیز جزو آثار فاخر نمایشی سینمایی است، در هماهنگی با کارگردانان و دست اندرکاران فیلم تغییرات ایجاد می شود.

نوش آبادی این توضیح را نیز داد که عوامل و دست اندرکاران فیلم از اعمال تغییرات راضی نیستند و امیدوار است با توجه به ضرورت کار راضی به انجام تغییرات شوند.

وی با بیان اینکه پخش رستاخیز در جشنواره فیلم در سال گذشته موافقات و مخالفانی را داشت و با اعتراض و انتقاد مراجع بر روی تصاویر مواجه شد، افزود: بنابراین اکران آن تا جلب رضایت مراجع متوقف شده است.

سخنگوی وزارت ارشاد از کارگردانان ساخت فیلم های مذهبی ساخت تا قبل از تولید این گونه آثار هنری نظر مراجع را لحاظ کند.

رستاخیز به کارگردانی احمد رضا درویش هفته گذشته پس از اکران به دلایلی از ادامه نمایش بازماند. این اثر فیلمی با موضوع عاشورا توسط بخش خصوصی تولید و در سی و دومین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت 9 سیمرغ بلورین و کسب جایزه بیرق طلایی (ویژه مصطفی عقاد) شده است.

آرش آصفی، حسن پورشیرازی، فرهاد قائمیان، پوریا پورسرخ، بابک حمیدیان، بهادر زمانی، یاور احمدی فر، بهنام تشکر، انوشیروان ارجمند و … و هفت بازیگر از کشورهای عربی در فیلم رستاخیز ایفای نقش کرده اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است؛ پس از مرگ معاویه، یزید به عنوانِ خلیفه مسلمین بر خلافت تکیه می زند و به والیِ مدینه نامه می نویسد که از حسین(ع) بیعت بگیرد.
 

بستن http://www.modarair.com/news/موسیقی/رستاخیز.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 363917     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: