نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

بهنام علمشاهی خواننده پاپ کشور : قوانین جدید شدیدا دست و پا گیرشده است

بهنام علمشاهی خواننده پاپ کشور : قوانین جدید شدیدا دست و پا گیرشده است


گروه: موسیقی، شعر، تئاتر و سینما
تاریخ درج: 1391/8/16
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0
قوانین جدید شدیدا دست و پا گیرشده است
 

بهنام علمشاهی خواننده پاپ کشور درباره کم بودن تعداد کنسرتهای خود گفت: در صدد هستم که پس از محرم و صفر کنسرت برگزار کنم اما قوانین اخیر واقعا دست و پاگیر شده‌ و برای دریافت مجوز بسیار اذیت می‌شویم. 
علمشاهی درگفت وگو با پایگاه خبری فریادگر ادامه داد: قوانین اخیری که ازسوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وضع شده مانند سابق نیست و برای برگزاری یک کنسرت دوندگی های بسیاری را باید از سر گذراند. این هنرمند افزود: برخی از گروه ها به من پیشنهاد برگزاری کنسرت با گروه خودشان را می دهند اما در حالی که آن گروه خودش به تنهایی مجوز دارد، من مجوز دارم و تمامی قطعات هم همین طور دارای مجوز هستند اما برای برگزاری کنسرت مشترک با همین گروه باید مجوز جداگانه بگیریم تا بتوانیم به برگزاری کنسرت اقدام کنیم. وی ادامه داد: حتی شعر‌ها و ترانه‌ها نیز مستقلا باید مجوز بگیرند، دوباره باید از گروه فیلمبرداری کنیم و به ارشاد بفرستیم. چنین چیزی کار را برای ما سخت می‌کند و دیگر به برگزاری کنسرت راغب نیستیم. این هنرمند در ادامه خاطر نشان کرد: وقتی همه چیز مجوز دارد دیگر نباید نیازی به این همه درسر باشد. خواننده‌ای مثل من که سابقه اجراهای مختلفی دارد چرا باید برای اجرا با یک گروه دوباره به دنبال مجوز باشد و از اول دوباره تمامی مراحل را طی کند؟این‌ها همه آزار دهنده است. وقتی هم که کسی پیشنهاد کنسرت و همکاری می‌دهد، با در نظر گرفتن سختی چنین شرایطی مجبور می‌شویم پیشنهادش را رد کنیم. چون نمی‌توانیم به این ترتیب کار کنیم. علمشاهی تصریح کرد: هر گروهی هم که می‌خواهد کنسرت اجرا کند باید با اعضای گروه خودش این کار را بکند که دیگر نیازی به دریافت مجوز نداشته باشد که کارش به طول بیانجامد. قبلا این طور نبود و اگر برای یک اجرا ۲-۳ قطعه را به ارشاد می‌بردیم، مجوز می‌گرفتیم. با احتساب چنین شرایطی چه کسی می‌تواند راحت از پس برگزاری کنسرت برآید؟

بستن http://www.modarair.com/news/موسیقی/بهنام-علمشاهی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 363920     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: