نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

هدیه روز آخر خدمت / از 22 بهمن سال 1357 تا 22 بهمن سال 1387

هدیه روز آخر خدمت / از 22 بهمن سال 1357 تا 22 بهمن سال 1387


گروه: رویکرد مدارا، مروت و تدبیر
تاریخ درج: 1391/8/3
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 2

 


هدیه روز آخر خدمت (2 )
سخن لویی پاستور به عنوان هدیه روز آخر خدمت به حضور شما عزیزان تقدیم می گردد:
در هر حرفه ای هستید نه اجازه دهید که به بدبینی های بی حاصل آلوده شوید و نه بگذارید که بعضی لحظات تاسف بار که برای هر ملتی پیش می آید، شما را به یاس و نا امیدی بکشاند. در آرامش حاکم بر آزمایشگاه ها و کتابخانه ها و سازمان هایتان کار و زندگی کنید و نخست از خود بپرسید:
برای یادگیری و خودآموزی چه کرده ام؟
سپس هم چنان که پیش می روید بپرسید:
من برای کشورم چه کرده ام؟
این پرسش را آنقدر ادامه دهید تا به این احساس شادی بخش و هیجان انگیز برسید که شاید سهم کوچکی در پیشرفت و اعتلای بشریت داشته اید. اما هر پاداشی که منطق زندگی به تلاش هایمان بدهد یا ندهد، هنگامی که به پایان تلاش هایمان نزدیک می شویم، هر کداممان باید حق آن را داشته باشیم که با صدای بلند بگوییم:

22/11/1387


به نام آفریدگار جان و خرد
"هدیه روز آخر خدمت"
آن آهوی سیه چشم از دام ما برون شد          یاران چه چاره سازم با این دل رمیده
حافظ شیرازی

22 بهمن 1357 تا 22 بهمن 1387،سی سال پر فراز و نشیب،یادآور بهار خوش و باطراوت استقلال،آزادی و پیشرفت در سایه جمهوری اسلامی و بازگشت تاریخ ساز امام خمینی(ره) به میهن،گوهر تابناک ودرخشان تفکر،تجربه،دانش و آرزوهای مردان،زنان،جوانان و بسیاری از مردم صبور ایران را تشکیل داده است.اینک کسب مقام بازنشستگی از خدمت اداری و سازمانی،بهره و نصیب زندگی پر هزینه و فایده خود و خانواده ام گردیده است.در میانه امواج پر تلاطم روزگار و ستم سرکش مدعیان بی هنر زمانه از سویی وسروش بیم و امید آزادی، برابری، دوستی با دیگر مردمان و توسعه کشورم از سوی دیگر، از همه دوستان فداکار و باوفا،روح والای شهیدان وطن،مجاهدان دلیر و آگاه و همکاران اداری پر تلاش خودم در استانداری خراسان بزرگ تشکر و سپاس گذاری دارم واز محضر پروردگار منان و مهربان، ساحل نجات و رستگاری، فرجامی نیک و سرشار از کارآمدی و اثربخشی،خوشبختی و بهروزی،سلامت و اصلاح نظام اداری، مدیریتی و اقتصادی را برای خود،آن ها، فرزندانمان،هم استانی ها و هم وطنان آرزو می نمایم.
" به راستی و درستی که خداوند همیشه مدافع و حامی پارسایان ویکتاپرستان است."

دوستدار شما
حمید رضا موحدی زاده
22/11/1387
مشهد،استانداری خراسان رضوی،دفتر امور شهری، روستایی
بستن http://www.modarair.com/news/مقالات-مدیر-سایت/هدیه-روز-آخر-خدمت.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 331870     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: