نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

امیدوارم پیروزی و سربلندی از آن شما مردم رشید و قهرمان تربت حیدریه باشد و در پایان روز؛ پرچم و شهد افتخار و ظفر را در آغوش بگیرید و خستگی روزهای دشوار و نفس گیر رقابت و تبلیغات انتخاباتی از تن شریفتان بیرون رفته و فکر و اندیشه تان، پویاتر از گذشته ..

امیدوارم پیروزی و سربلندی از آن شما مردم رشید و قهرمان تربت حیدریه باشد و در پایان روز؛ پرچم و شهد افتخار و ظفر را در آغوش بگیرید و خستگی روزهای دشوار و نفس گیر رقابت و تبلیغات انتخاباتی از تن شریفتان بیرون رفته و فکر و اندیشه تان، پویاتر از گذشته ..


گروه: رویکرد مدارا، مروت و تدبیر
تاریخ درج: 1395/2/3
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 2

به نام

خداوند جان و خرد/ درود بر شما/ مردان، زنان و جوانان رشید و بلندآوازه شهرستان تربت حیدریه در شهر و روستا، با مشارکت گسترده و تأثیرگذار  خویش در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در 10 اردیبهشت سال 1395 و رأی آگاهانه و معنادار به آقای " دکتر سعید باستانی " الگوی تمام عیار تخصص، ارزش گرایی و تعهد، بار دیگر اثبات و نشان خواهند داد که خواهان عزت، عقلانیت، اعتدال و پیشرفت سرزمین طلای سرخ و شهر "هزار تلاش و هزار امید تربت حیدریه" و حمایت از سیاست ها و برنامه های خردمندانه و تأمین کننده منافع و امنیت ملی ایران اسلامی " دولت تدبیر و امید " آقای دکتر حسن روحانی، تحت هدایت ها و رهنمودهای حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و مانند دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دفاع مقدس، سازندگی و اصلاحات ، پیشتاز و پرچمدار میدان های کار، تلاش، انتخاب احسن و جهاد بوده و برای تعیین سرنوشت خویش و تضمین رفاه، امنیت، آرامش، اخلاق، معیشت عزتمندانه، اشتغال جوانان و حفظ و تداوم حیثیت مردم شهیدپرور و فداکار شهرستان تربت حیدریه و بخش های تابعه، شهرستان فیض آباد و شهرستان زاوه و همه زحمت کشان و روستائیان عزیز این خطه دلاورخیز خواهند کوشید و در روز جمعه پیش رو با حضور در پای صندوق های رأی و انتخاب " آقای دکتر سعید باستانی " برای دومین بار در رقابت نفس گیر و جوانمردانه با رقیب در صحنه، جام افتخار و پیروزی را در آغوش خواهند کشید. /با آرزوی موفقیت و سربلندی/ ان شاالله/ حمیدرضا موحدی زاده، دوستدار و خدمتگزار مردم  سخت کوش و جوانان پرامید شهرستان تربت حیدریه در دوران تحولات حماسه دوم خرداد و دولت اصلاحات سال 1376 و پس از آن،

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود بر شما، مشارکت آگاهانه و فعال اقشار مختلف اجتماعی در انتخابات مرحله دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حضور امیدآفرین آنان در پای صندوق های رأی، نشانه بلوغ اجتماعی و سیاسی و اهتمام به تعیین سرنوشت خود و فرزندانمان و دیار طلای سرخ/ تربت حیدریه / می باشد. رأی به آقای " دکتر سعید باستانی " و انتخاب ایشان از سوی مردم و به ویژه نسل جوان / دختران و پسران جوان، شیرزنان و رأی اولی ها / نتایج درخشان زیر را به دنبال خواهد داشت :  1- تضمین کننده آینده و فردایی بهتر برای ایران اسلامی.   2- توسعه، عزت و پیشرفت تربت حیدریه، مه ولات و زاوه باستان.   3- تأمین معیشت توأم با حفظ منزلت و احترام مردم به ویژه طبقات کم درآمد و محروم جامعه.   4- تقویت دولت تدبیر و امید در راستای حل و فصل مسائل بین المللی و گشایش و رونق اقتصادی.   5- تشکیل مجلس کارآمد، دانا و توانا در راستای قانون گذاری، نظارت و همراهی با سیاست های خردمندانه آقای دکتر حسن روحانی و کابینه عقل گرا و معتدل او، مجلسی با اخلاق حرفه ای، مدافع حقوق و آزادی های فردی و اجتماعی شهروندان و روستائیان آگاه شهرستان های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه.   پیش به سوی صندوق های رأی امروز جمعه 1395/2/10 با رأی به آقای " دکتر سعید باستانی "/ امیدوارم پیروزی و سربلندی از آن شما مردم رشید و قهرمان تربت حیدریه باشد و در پایان روز؛ پرچم و شهد افتخار و ظفر را در آغوش بگیرید و خستگی روزهای دشوار و نفس گیر رقابت و تبلیغات انتخاباتی از تن شریفتان بیرون رفته و فکر و اندیشه تان، پویاتر از گذشته برای ساختن حال و آینده خطه زرخیز  و مردخیز تربت حیدریه به آرامش دست یابد. ان شاالله/ دوستدار شما، حمیدرضا موحدی زاده

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

تب انتخابات در تربت حیدریه؛
بیانیه کمیته انتخابات اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در حمایت از نامزد لیست امید کمیته انتخابات ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان خراسان رضوی در حمایت از" سعید باستانی" کاندیدای حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در دور دوم انتخابات مجلس دهم بیانیه صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا-منطقه خراسان، متن این بیانیه به شرح ذیل است؛

مردان، زنان و جوانان فهیم و رشید شهرستان‌های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

انتخابات پیش روی مجلس دهم شورای اسلامی در مرحله دوم و حضور آگاهانه و منسجم در پای صندوق‌های رأی، تجلی مشارکت و دخالت در تعیین سرنوشت جامعه و کشور می‌باشد، به همین دلیل بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) " میزان را رأی ملت" دانسته‌اند و رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیت‌الله خامنه‌ای نیز " رأی مردم را حق الناس" عنوان فرموده‌اند و مسئولان را به   "امانتداری رأی مردم" و آحاد جامعه را به مشارکت و حضور فعال در عرصه انتخابات به عنوان یک وظیفه ملی و اسلامی فرا خوانده‌اند.

در نگاه  لیست امید و خیل عظیم اصلاح‌طلبان، اعتدال گرایان و حامیان دولت تدبیر و امید، مجلس در رأس امور و عصاره فضائل ملت و  بسترساز پیشرفت و توسعه  شهرستان‌های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه می‌باشد.
بدیهی است به هر میزان میان مجلس و دولت همدلی و هماهنگی بیشتری وجود داشته باشد، دولت و دستگاه‌های اجرایی توانایی بیشتری را برای حل و فصل مسائل اقتصادی نظیر رفع بیکاری و اشتغال جوانان تحصیل کرده، افزایش سطح رفاه و درآمد مردم، گسترش فرهنگ سرمایه گذاری و تقویت تولیدات کشاورزی و صنعتی و رونق بازار و تجارت، کسب می‌کند.

در همین راستا، ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم در مرحله اول و کاندیدای رقیب در مرحله دوم، بر این باوریم که شخصیت متخصص، منطقی، عمل گرا، خیرخواه و معتدل جناب آقای سعید باستانی  و انتخاب ایشان از سوی مردم عزیز و آینده نگر از حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات و زاوه، می تواند ضمن تکمیل حماسه مرحله اول انتخابات مجلس، در مرحله دوم روز جمعه ی پیش رو، 10 اردیبهشت سال 1395، تشکیل مجلسی کارآمد، گره گشا، دلسوز و با اخلاق را به ارمغان آورده و دولت را در اجرای توافق بین المللی برجام برای احقاق حقوق ملت و ایجاد فضای کسب و کار و تلاش برای بهبود معیشت و منزلت مردم در سطح شهر و روستا و اصلاح تدریجی امور جامعه یاری کند.

کمیته انتخابات ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان خراسان رضوی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام و صبح به خیر به همه دوستان و عزیزان در تربت حیدریه، امید است با حضور و مشارکت گسترده و آگاهانه مردم و به خصوص نسل جوان در انتخابات مرحله دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، هنگام طلوع خورشید از شرق در روز جمعه 1395/2/10 روشنایی و گرمای حیات بخش آن، هم چون اکسیر وجود مردان، زنان و جوانان آن دیار را تسخیر کند. موفق و سربلند باشید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

از سوی ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت صورت گرفت؛

تشکیل هیاتی ویژه در تربت حیدریه برای دور دوم انتخابات
» سرویس: استان ها - خراسان رضوي رئیس کمیته ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در خراسان رضوی از تشکیل هیاتی ویژه در این کمیته برای دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان تربت حیدریه خبر داد.

سیدمجتبی سادات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، با اعلام این خبر افزود: در کمیته ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت هیات ویژه ای برای دور دوم انتخابات مجلس در شهرستان تربت حیدریه با مسوولیت حمیدرضا موحدی زاده تشکیل شد تا پیگیر فعالیت‌های اصلاح‌طلبان در این شهرستان باشند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم و اصلاح طلبان دور دوم انتخابات را همچون مرحله اول جدی بگیرند و در این صحنه حضور پر شوری داشته باشند چراکه یک ساعت معطلی آنان در پای صندوق‌های رای در سرنوشت 4 ساله کشورشان تاثیرگذار است.

حمیدرضا موحدی‌زاده، مسوول هیات ویژه ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در شهرستان تربت حیدریه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: در سطح استان ستاد ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت با جلسه که با حضور جمعی از اصلاح طلبان تربت حیدریه برگزار کرد قرار شد تا میان استان و شهرستانی که انتخابات آن به دور دوم کشیده شده هماهنگی‌های بیشتری به عمل بیاید.

وی با اشاره به اینکه هدف ما تشویق مردم تربت حیدریه برای حضور در دور دوم انتخابات بود، ادامه داد: با توجه به اینکه در دور دوم انتخابات شور و هیجان مرحله اول حاکم نیست ما تصمیم گرفتیم در شهرستان تربت حیدریه کار ویژه‌ای برای تشویق مردم جهت حضور در انتخابات انجام دهیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اضافه کرد: بر این اساس هیات ویژه ای به وجود آمد و از روز اول شروع تبلیغات همراه با ستاد دکتر باستانی فعالیت خود را آغاز و در این چند روز برنامه‌های متعددی را هم برگزار کرد.

مسوول هیات ویژه ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در شهرستان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه ما در راستای تشویق شهروندان برای شرکت گسترده در انتخابات تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم، افزود: فضا در شهرستان تربت حیدریه و روستاهای اطراف نسبتا فضای مشارکت جویانه‌ای است و پیش بینی ما این است که در 48 ساعت آینده نمود این مشارکت مشهودتر شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

بستن http://www.modarair.com/news/مقالات-مدیر-سایت/دکتر-باستانی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 356896     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: