نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

به بهانه 13 خرداد 1368 و رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران :

به بهانه 13 خرداد 1368 و رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران :


گروه: رویکرد مدارا، مروت و تدبیر
تاریخ درج: 1393/3/15
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0


* هر ملتی دارای تاریخ منحصر بفرد خود می باشد. عقل، انصاف و منطق ایجاب می کند که با حفظ حق انتقاد و کنکاش راه و مسیر طی شده، نگاه دلسوزانه و خیرخواهانه نسبت به اندیشه و عملکرد بزرگان و رهبرانی که در تغییر و تعیین سرنوشت کشور و ملت، تلاش کرده و میلیون ها از اکثریت مردم ایران را پشت سر خویش داشته اند، رویکردی سازنده و رو به جلو داشته باشیم ( مردمان آگاه، آزاد و صلح جو، تمام قطعات تاریخی کشور خود را منصفانه مورد ارزیابی قرار داده و با پرهیز از تخریب، اهانت و خشونت ، طی کردن و پیمودن آن را ضرورت و لازمه تجربه تاریخی خود تلقی می کنند.)
    * دست کم وقوع و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در سال 1357 و تأسیس "جمهوری اسلامی ایران" و سپس رحلت بنیانگذار آن در سال 1368، این دستاورد تاریخ ساز، مهم و غیرقابل انکار را برای موافقان، مخالفان و منتقدان به همراه داشته است :

" تغییر مسیر تاریخی ملت بزرگ، باهوش و نجیب ایران، از "نظام سلطنتی و موروثی" به " نظام جمهوری اسلامی" و قرار گرفتن رهبران، روشنفکران جامعه، طبقات مختلف اجتماعی و مردم ما در بزرگراه تجربه "جمهوریت" فارغ از موانع، کاستی ها و نقاط ضعف آن "
    انشاءالله غفران و رحمت الهی نصیب و شامل روح بلند امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی گردد و در سایه آگاهی، تلاش و شکیبایی، آینده قابل قبول و روشنی برای مردم و جوانان و زنان میهنمان رقم بخورد. آمین، رب العالمین
بستن http://www.modarair.com/news/مقالات-مدیر-سایت/جمهوری-اسلامی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 331783     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: