نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

براي انتخابات صنفی پزشکان ! ردصلاحيت نامزد اصلاح‌طلب رييس‌جمهوري

براي انتخابات صنفی پزشکان ! ردصلاحيت نامزد اصلاح‌طلب رييس‌جمهوري


گروه: مسائل اجتماعی و فرهنگی
تاریخ درج: 1391/10/26
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

 

گروه جامعه: در حالی که تنها ۴۰ روز به ششمین انتخابات صنفی پزشکان باقیمانده خبرها از ردصلاحیت گسترده کاندیداهای اصلاح‌طلب جامعه پزشکی حکایت دارد.

دكتر مصطفي معين
دكتر مصطفي معين
در حالی که نتایج بررسی صلاحیت‌ها روز چهارشنبه این هفته اعلام می‌شود خبرهای دریافتی از رد صلاحیت کاندیداهای اصلاح طلب از جمله محمدرضا ظفرقندی و مصطفی معین حکایت دارد. اين در حاليست كه صلاحيت دكتر معين حتي براي انتخابات رياست‌جمهوري سال ۱۳۸۴ تاييد شده بود! پیش از این هاشم زهی رئیس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی وعده داد که مورددارهای صنفی و سیاسی رد می‌شوند.
وی گفت: عده‌ای هم با نگاه و رویکرد افراطی سیاسی وارد فضای رقابت در انتخابات نظام پزشکی شده‌اند و درصددند تا از امکانات و تریبون سازمان نظام پزشکی برای رسیدن به اهداف شخصی و رادیکال سیاسی (فردی و گروهی) استفاده ابزاری کنند. این افراد، کسانی هستند که در برهه‌های مختلفی همچون فتنه ۸۸ و در ماجرای طومار‌نویسی برای محکوم کردن بشار اسد و حاکمیت سوریه، نشان داده‌اند برخلاف سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی حرکت می‌کنند و همه مسائل و عرصه‌ها را محلی برای عرض اندام سیاسی و حزبی می‌پندارند!
نایب رئیس انجمن پزشکان عمومی کشور نيز از رد صلاحیت بسیاری از نامزدهای انتخابات سازمان نظام پزشکی براساس شنیده‌ها خبر داد. مسعود مسلمی‌فراظهار داشت: به دلیل افزایش رد صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات جدید سازمان نظام پزشکی جلسه‌ای امروز در هیئت نظارت انتخابات نظام پزشکی تهران صورت پذیرفته است.

 

Share/Save/Bookmark

 

 
حمید
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۱۶:۴۳:۱۱
حاضرند هرکاری کنند تا اصلاح طلبان رو روز به روز منزوی تر کنند.حالا که داریم به انتخابات نزدیک میشیم هرجا گیر اوردن سران اصلاح طلب رو عوامل فتنه نامیدند و هرسایت خبری رو که میخونیم همش فتنه،فتنه... حالا هم رد صلاحیت میکنن اونم برای اصناف.
 
United States
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۱۶:۵۶:۱۸
محمدرضا ظفرقندی رای میاره اگه ردصلاحیت نشه!
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۱۸:۴۳:۳۱
به دکتر فاضل رحم نمیکنند چه برسه به معین و ظفرقندی و...!!!!
 
یک نسل سومی
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۲۲:۴۲:۴۲
یادش بخیر سال 84 به دکتر معین رای دادیم و چه ذوق و شوقی داشتیم.
 
س ب ز
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۲۳:۴۶:۴۲
این نشان دهنده ی زنده بودن اصلاحات و اصلاح طلبانه..........
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۲۳:۵۹:۲۶
این گروه حاکم تمامیت خواه نه دلسوز مردمند ، نه دلسوز انقلابند ، نه برای ایران دلشان می طپد و نه ... آنها تنها و تنها به فکر منافع شخصی و گروهی خود هستند و این موضوع بخصوص در سالهای اخیر برای همه مشخص شده است .
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۶ ۰۸:۰۵:۳۶
رد صلاحیت کردن کاندیداها در هر سمتی خیانتی آشکار به مردم است .
بستن http://www.modarair.com/news/مسائل-اجتماعی/1391-10-26-13-30-24.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 363711     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: