نام شما:
ایمیل مقصد:

گشايش سينما «هنر و تجربه» در نيشابور/ سعيد شيباني معاون استاندار و فرماندار شهرستان نيشابور با برشمردن ويژگي‌هاي فرهنگ و هنر اصيل ايراني و جايگاه آن در سينماي ايران، گفت: سينما هنر و تجربه سينماي خرد و آگاهي است.

گشايش سينما «هنر و تجربه» در نيشابور/ سعيد شيباني معاون استاندار و فرماندار شهرستان نيشابور با برشمردن ويژگي‌هاي فرهنگ و هنر اصيل ايراني و جايگاه آن در سينماي ايران، گفت: سينما هنر و تجربه سينماي خرد و آگاهي است.


گروه: اخبار ووقایع استان خراسان رضوی
تاریخ درج: 1395/12/21
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 7

شب گذشته سينما «هنر و تجربه» با حضور هنرمندان و علاقمندان در نيشابور آغاز به كار كرد.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، شب گذشته 19اسفندماه پرديس سينمايي «شهر فيروزه» به مناسبت آئين گشايش سينما «هنر و تجربه» ميزبان فيلمسازان، عكاسان و هنرمندان بود.

در آغاز مراسم سعيد شيباني معاون استاندار و فرماندار شهرستان نيشابور با برشمردن ويژگي‌هاي فرهنگ و هنر اصيل ايراني و جايگاه آن در سينماي ايران، آغاز به كار سينما هنر و تجربه را در نيشابور يك اتفاق خوب دانست و گفت: سينما هنر و تجربه سينماي خرد و آگاهي است.

بعد از آن فيلم «انتهاي زمين» به كارگرداني ابوالفضل صفاري به نمايش گذاشته شد  و از بازيگران آن در پايان تقدير به عمل آمد.

مسعود سليماني‌سپهر، رئیس انجمن سینمای جوانان نیشابور در حاشيه اين مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا عنوان كرد: سینما «هنر و تجربه» تلاش براي نمايش فيلم‌هاي باارزش در ميان فيلم‌هاي غيرتجاري است كه اکران آن‌ها مي‌تواند جايگاه شايسته و درخور سازندگان اين نوع فيلم  را در جامعه سينمايي روشن و به ارتقاي دانش سينمايي تماشاگران و ارتقاي كيفيت هنري سينماي ايران كمك كند.

وي ادامه داد: فيلم‌هاي متفاوت و برتر سينمايي كه حاوي جنبه‌هاي هنري و تجربي هستند و به دليلي امكان اين را دارند كه جايي در اكران سينما پیدا كنند، مي‌توانند در چارچوب اين طرح نيز به نمايش درآيند.

سلیمانی‌سپهر با بيان اين كه گشايش سينما هنر و تجربه يكي از مطالبات علاقمندان به اين حوزه بود، اظهار كرد: با توجه به تقاضای مکرر علاقمندان و طی پيگيري‌هايي که همراهان و دوستان انجمن سینمای جوان همچنين مساعدت و همکاری مدیريت مجموعه پردیس سینمایی انجام شد و استقبال و موافقت مدیریت گروه سینما هنر و تجربه، نیشابور به چرخه اکران اين سينما درآمد و از اين پس شاهد اکران هفتگی فیلم بر اساس جدول سراسری گروه سینما هنر و تجربه خواهيم بود که حضور كارگردانان و عوامل فیلم، برگزاری سلسله نشست‌های فرهنگی و نقد آثار از جمله اهداف آن است

بستن http://www.modarair.com/news/مرکز/نیشابور.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 498416     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: