نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

در آستانه‌ی دریافت اولین «تندیس مهر» پرویز پرستویی : وظیفه‌ی ما تنها مقابل دوربین رفتن نیست

در آستانه‌ی دریافت اولین «تندیس مهر» پرویز پرستویی : وظیفه‌ی ما تنها مقابل دوربین رفتن نیست


گروه: فرهنگ، تاریخ، ادبیات و هنر
تاریخ درج: 1391/10/7
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

آفتاب: این بازیگر سینما، تئاتر که قرار است ۱۸ دی ماه به خاطر کمک‌های انسان‌دوستانه در جریان زلزله‌ی آذربایجان شرقی، اولین «تندیس مهر» حقوق بشر ایران را دریافت کند در گفت وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: از خیلی وقت پیش در مورد این موضوع با من صحبت کردند و به خاطر فعالیت‌های اجتماعی که داشتم خواستند، این تقدیر انجام شود.


بازیگر «آژانس شیشه‌ای»، «سیزده ۵۹ »، و «موج مرده» با بیان اینکه از جزییات این برنامه مطلع نیست‌، خاطرنشان کرد: تنها به احترام این جمع فرهیخته و کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری استان‌های کرمانشاه، قبول کردم در این مراسم حضور پیدا کنم.


پرستویی خاطرنشان کرد: ما تنها وظیفه نداریم مقابل دوربین برویم و بازی کنیم بلکه وظایف اجتماعی هم برگردنمان هست و باید به بهترین شکل آن را انجام بدهیم.



سخنگوی کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری استان‌های کرمانشاه به تازگی در گفت‌وگویی با ایسنا از برگزاری مراسم حقوق بشر ایران در کرمانشاه و اهدای اولین تندیس مهر این کمیسیون به پرویز پرستویی خبر داد

بستن http://www.modarair.com/news/فرهنگ-و-هنر/پرویز-پرستویی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 364403     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: