نام شما:
ایمیل مقصد:

 ۹۹، سال بازگشت اعتماد عمومی و دیپلماسی شهری/ نویسنده: حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد
سال ۱۳۹۸ با تمام فرازونشیب‌ها و حوادث سهمگین آن بر ما، شهروندان و مردم نجیب و صبور ایران گذشت. می‌دانیم چالش‌های اقتصادی، انسانی، محیط‌زیست و زندگی شهری در برابر عزم، خواست و اراده انسان‌ها، کوچک و قابل مدیریت و کنترل اس...

«فاطمه معتمد آریا» داور جشنواره فیلم دبی شد

«فاطمه معتمد آریا» داور جشنواره فیلم دبی شد


گروه: فرهنگ، تاریخ، ادبیات و هنر
تاریخ درج: 1391/9/6
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1

نهمین جشنواره فیلم دبی امروز (دوشنبه) فهرست فیلم‌های افتتاحیه و اختتامیه و همچنین اعضای هیات داوران این رویداد سینمایی را اعلام کردند.

به گزارش اسکرین دیلی، «فاطمه معتمد آریا»، بازیگر ایرانی یکی از اعضای هیات داوران بخش‌ رقابتی جشنواره دبی خواهد بود. «مایکل آپتد»، «کری فاکس»،‌ «برونو بارتو» و «چانگ دونگ لی» از دیگر داوران جشنواره فیلم دبی خواهند بود.

فیلم «زندگی پی» ساخته «آنگ لی» روز ۹ دسامبر در افتتاحیه این جشنواره نمایش خواهد یافت. این فیلم سه‌بعدی برگرفته از رمان برنده‌ی جایزه بوکر «زندگی پی» نوشته‌ی «یان مارتل» است که داستان پسری هندی را روایت می‌کند که از یک حادثه‌ کشتی جان سالم به در می‌برد. وی پس از این اتفاق ۲۲۷ روز را در یک قایق با یک کفتار‌، اورانگوتان‌، ببر بنگال و گورخر مجروح سپری می‌کند.

همچنین در مراسم اختتامیه در روز ۱۶ دسامبر فیلم «سافیرس» ساخته «وین بلر» به روی پرده خواهد رفت.

امسال در مجموع ۱۶۱ فیلم شامل ۵۲ اکران جهانی‌، ۷۳ اکران خاورمیانه و ۱۷ اکران کشورهای حوزه خلیج فارس در جشنواره فیلم دبی انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در برنامه آسیا آفریقا جشنواره دبی فیلم «بازگشت به ۱۹۴۲» ساخته «فنگ ژیائو گانگ» از چین نمایش خواهد یافت.

براساس اعلام مقامات جشنواره دبی، امسال جایزه دستاورد سینمایی به «محمود عبدالعزیز»، بازیگر مصری و «مایکل آپتد»، کارگردان انگلیسی اعطا خواهد شد.

از چهره‌های سرشناسی که امسال در فرش قرمز جشنواره دبی قدم خواهند گذاشت می‌توان به «کیت بلانش»،‌ «کالین فرث»، «فاطمه معتمدآریا‌»، «فریدا پینتو» و ... اشاره کرد.

بستن http://www.modarair.com/news/فرهنگ-و-هنر/فاطمه-معتمد-آریا.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 397898     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: