نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

پيش‌بيني بهترين فيلم‌هاي سال 2013 / فيلم اصغر فرهادي در ميان 10 اثر برتر سينماي جهان

پيش‌بيني بهترين فيلم‌هاي سال 2013 / فيلم اصغر فرهادي در ميان 10 اثر برتر سينماي جهان


گروه: فرهنگ، تاریخ، ادبیات و هنر
تاریخ درج: 1391/10/25
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

 

جديدترين فيلم اصغر فرهادي در ميان 10 اثر برتر سينماي جهان در سال 2013 قرار گرفت.
به گزارش ايسنا، وب‌سايت فرانسوي‌زبان «آلوسين» در گزارشي به پيش بيني 10 فيلم برتر سال 2013 سينماي جهان پرداخته که يا در آستانه اکران در سال 2013 قرار دارند يا در مرحله ساخت هستند.
در ميان فيلم‌هاي حاضر در اين فهرست، فيلم «گذشته»، پروژه جديد اصغر فرهادي در کنار آثاري چون «استاد» و «جانگوي آزاد شده» به چشم مي‌خورد. اصغر فرهادي که با «جدايي نادر از سيمين» اسکار فيلم خارجي را گرفت، از روز هشتم اکتبر (17مهر) فيلمبرداري اثر جديدش که به زبان فرانسوي خواهد بود را در شهر پاريس آغاز کرده است.
فيلمبرداري اين فيلم که برعهده «کمپاني ممنتو» است بر خلاف برخي اخبار نادرست به پايان نرسيده و تا 22ژانويه 2013 ( 3 بهمن ماه ) همچنان ادامه خواهد داشت.
به گزارش ايسنا، علاوه بر «برنيس بژو» (بازيگر نامزد اسکار و گلدن‌گلوب و برنده سزار با فيلم «هنرمند») و همچنين «طاهر رحيم» (برنده جايزه سزار با فيلم «پيام‌آور»)، بازيگران ديگري چون «علي مصفا»، «پائولين بورلت»، بازيگر بلژيکي فيلم معروف «زندگي صورتي»، «اليس آگويس»، «ژان جستين» و «بابک کريمي» در اين فيلم مقابل دوربين محمود کلاري رفته‌اند.
کلود لنوار هفتاد و دو ساله که سابقه طراحي صحنه سه فيلم «قرمز» ،«ابي»و«سفيد» کريستف کيشلوفسکي را در کارنامه خود دارد طراحي صحنه «گذشته» را انجام مي‌دهد. فيلم «استاد» ساخته پائول توماس اندرسون، «جانگوي آزادشده» ساخته کوئنتين تارانتينو، «جان‌سخت: يک روز خوب براي مرگ» ساخته جان مور، «نينفومانياس» ساخته لارس فون ترير، «موبيوس» ساخته اريک روهانت، «منفور زمين» ساخته ميشل گُندري، «مرد آهني 3» ساخته شان بلک، «فقط خدا مي‌بخشد» ساخته «ويندينگ زمن» و «آکادمي غول» ساخته دن اسکانلن ديگر فيلم‌هاي برتر سال 2013 حاضر در اين فهرست هستند.
فيلم «گذشته» ششمين ساخته اصغر فرهادي که اين روزها توسط «ژوليت ولفلنگ» (تدوين‌گر اغلب آثار ژاک اوديار ) در حال تدوين است طبق اعلام تهيه کننده فيلم در ماه مي (ارديبهشت ماه) همزمان در کشورهاي اروپايي اکران خود را آغاز مي‌کند
بستن http://www.modarair.com/news/فرهنگ-و-هنر/اصغر-فرهادي.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 350599     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: