نام شما:
ایمیل مقصد:

 ۹۹، سال بازگشت اعتماد عمومی و دیپلماسی شهری/ نویسنده: حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد
سال ۱۳۹۸ با تمام فرازونشیب‌ها و حوادث سهمگین آن بر ما، شهروندان و مردم نجیب و صبور ایران گذشت. می‌دانیم چالش‌های اقتصادی، انسانی، محیط‌زیست و زندگی شهری در برابر عزم، خواست و اراده انسان‌ها، کوچک و قابل مدیریت و کنترل اس...

مراسمی برای هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو برگزار شد.

مراسمی برای هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو برگزار شد.


گروه: فرهنگ، تاریخ، ادبیات و هنر
تاریخ درج: 1391/9/20
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0
 
مراسمی برای هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو برگزار شد.
 
به گزارش ایسنا، مؤسسه انتشاراتی مهدیار جوان در ادامه‌ی نشست‌های ادبی خود با عنوان کافه کلمات، سومین برنامه از این سری را به برگزاری هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو اختصاص داد.
 
در این برنامه که با حضور شاعران، هنرمندان و علاقه‌مندان برگزار شد، یزدان سلحشور، علی عبداللهی، هادی خوانساری و علیرضا عباسی در این موضوع صحبت کردند و شاعرانی ازجمله بکتاش آبتین، منیره حسینی، رامین خسروی، لیدا تبیانی، سها سپانلو، وحید آقاجانی، احسان مهتدی، صابر ساده و... به شعرخوانی پرداختند.
 
همچنین در این برنامه، پوریا پورناظری که چند ساعتی بود از کنسرت مونترال کانادا بازگشته بود، به اجرای تک‌نوازی تنبور پرداخت.
 
به میهمانان هم یک پک کامل از پوسترها و کارت‌پستال‌هایی که امیرمحمد قاسمی‌زاده از احمد شاملو کار کرده بود، از طرف او هدیه داده شد و کیکی که با عکس احمد شاملو کار شده بود، بریده شد.
 
این برنامه نزدیک به چهار ساعت به طول انجامید.
 

آیدا سرکیسیان - همسر احمد شاملو - که احتمال می‌رفت در این برنامه حضور پیدا کند، گفت که برای من اهمیت دارد برنامه‌هایی که قرار است برای احمد شاملو برگزار شود، تنها برای او باشد؛ نه با حضور و یا حضور نداشتن من. تنها این مهم است

بستن http://www.modarair.com/news/فرهنگ-و-هنر/احمدشاملو.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 397933     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: