نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

مراسمی برای هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو برگزار شد.

مراسمی برای هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو برگزار شد.


گروه: فرهنگ، تاریخ، ادبیات و هنر
تاریخ درج: 1391/9/20
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0
 
مراسمی برای هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو برگزار شد.
 
به گزارش ایسنا، مؤسسه انتشاراتی مهدیار جوان در ادامه‌ی نشست‌های ادبی خود با عنوان کافه کلمات، سومین برنامه از این سری را به برگزاری هشتادوهفتمین سال‌روز تولد احمد شاملو اختصاص داد.
 
در این برنامه که با حضور شاعران، هنرمندان و علاقه‌مندان برگزار شد، یزدان سلحشور، علی عبداللهی، هادی خوانساری و علیرضا عباسی در این موضوع صحبت کردند و شاعرانی ازجمله بکتاش آبتین، منیره حسینی، رامین خسروی، لیدا تبیانی، سها سپانلو، وحید آقاجانی، احسان مهتدی، صابر ساده و... به شعرخوانی پرداختند.
 
همچنین در این برنامه، پوریا پورناظری که چند ساعتی بود از کنسرت مونترال کانادا بازگشته بود، به اجرای تک‌نوازی تنبور پرداخت.
 
به میهمانان هم یک پک کامل از پوسترها و کارت‌پستال‌هایی که امیرمحمد قاسمی‌زاده از احمد شاملو کار کرده بود، از طرف او هدیه داده شد و کیکی که با عکس احمد شاملو کار شده بود، بریده شد.
 
این برنامه نزدیک به چهار ساعت به طول انجامید.
 

آیدا سرکیسیان - همسر احمد شاملو - که احتمال می‌رفت در این برنامه حضور پیدا کند، گفت که برای من اهمیت دارد برنامه‌هایی که قرار است برای احمد شاملو برگزار شود، تنها برای او باشد؛ نه با حضور و یا حضور نداشتن من. تنها این مهم است

بستن http://www.modarair.com/news/فرهنگ-و-هنر/احمدشاملو.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 364425     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: