نام شما:
ایمیل مقصد:

 1399، سال بازگشت اعتماد عمومی و دیپلماسی شهری/ نویسنده: حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد
سال ۱۳۹۸ با تمام فرازونشیب‌ها و حوادث سهمگین آن بر ما، شهروندان و مردم نجیب و صبور ایران گذشت. می‌دانیم چالش‌های اقتصادی، انسانی، محیط‌زیست و زندگی شهری در برابر عزم، خواست و اراده انسان‌ها، کوچک و قابل مدیریت و کنترل اس...

نخستین جلد از کلام ا... مجید ترجمه که به زبان کرمانجی به همت همکار بازنشسته صداوسیمای خراسان رضوی نگاشته شد، این هفته رونمایی می‌شود.

نخستین جلد از کلام ا... مجید ترجمه که به زبان کرمانجی به همت همکار بازنشسته صداوسیمای خراسان رضوی نگاشته شد، این هفته رونمایی می‌شود.


گروه: مدیریت استراتژیک منابع انسانی
تاریخ درج: 1394/6/1
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 0

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه خراسان، رضا موسی‌الرضایی گلیانی، تهیه‌کننده، نویسنده و گوینده سابق رادیو کرمانجی ( کردی شمال خراسان ) ، اجرای برنامه‌های آوای آشنا وکرمانجی را در کارنامه خود دارد . وی از سال 76  ترجمه قرآن کریم را به زبان کرمانجی آغاز و در سال 81 به پایان رسانده است.
وی در سال 88 موفق به اخذ مجوز چاپ و توزیع از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شد و در حال حاضر 2000 جلد از این کتاب چاپ و آماده توزیع شده است.
این قرآن به خط عثمان طه 15 خطی در 604 صفحه است که چاپخانه بزرگ قرآن کریم خراسان رضوی اقدام به چاپ آن کرده است.
 از جهت صحت کتابت و انطباق با قرائت در معاونت نظارت برچاپ و نشر قرآن‌کریم سازمان دارالقرآن‌الکریم بررسی و تصحیح شده است.
به گفته موسی‌الرضایی هدف از این اقدام، پاسخگویی به نیازمخاطبان کرمانج زبان منطقه شمال شرق کشور است که بسیاری از آنان قادر به فهم صحیح از ترجمه‌های فارسی کلام ا... مجید نیستن

 

بستن http://www.modarair.com/news/اخبار/1394-06-01-16-44-26.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 412281     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: