نام شما:
ایمیل مقصد:

 1399، سال بازگشت اعتماد عمومی و دیپلماسی شهری/ نویسنده: حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد
سال ۱۳۹۸ با تمام فرازونشیب‌ها و حوادث سهمگین آن بر ما، شهروندان و مردم نجیب و صبور ایران گذشت. می‌دانیم چالش‌های اقتصادی، انسانی، محیط‌زیست و زندگی شهری در برابر عزم، خواست و اراده انسان‌ها، کوچک و قابل مدیریت و کنترل اس...

سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان ديروز در بوستان پروفسور صادقی رو نمايي شد.

سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان ديروز در بوستان پروفسور صادقی رو نمايي شد.


گروه: مدیریت استراتژیک منابع انسانی
تاریخ درج: 1394/3/13
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1

به گزارش هنرمشهد ، سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان دیروز با حضور پروفسور صادقی و پروفسور بلوریان و مسئولين و هنرمندان قوچان و مشهد، در بوستان پروفسور صادقی طی مراسم با شکوهی پرده برداری شد.صالح موسویان و محمد روزبهی از پیشکسوتان تئاتر خراسان در این مراسم حضور داشتند .

صالح موسویان متولد 1352 شهر قوچان ،از اثار مجسمه های او در مشهد، می توان به بازی کودکان، که سه کودک در حال بازی با طوق دوچرخه هستند ، اشاره کرد. که در سال 91 اجرا نمود.
در سال 92-1391 وی سفارش ساخت ده پرتره از مشاهیر را قبول می کند. در این ده پرتره که بشدت احساس گرایی در آن مشهود است و حالات چرخش نگاه مجسمه و گردن و تنه در چهره ها کاری متفاوت را از این هنرمند خود آموخته بنمایش می گذارد. در آثار وی چهره ها و تنه و سر در حال پویای و حرکت اند.
 
 
عکس زیر ملاقات به یادماندنی آقای حمیدرضا موحدی زاده فرماندار شهرستان قوچان در دولت اصلاحات و پروفسور صادقی در سال 1383 در محل فرمانداری قوچان را نشان می دهد.
 

 

بستن http://www.modarair.com/news/اخبار/پروفسور-صادقی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 412268     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: