نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال ۱۴۰۰؛ سال بیم و امید مردم ایران/ به قلم حمیدرضا موحدی زاده، نایب رِئیس شورای اسلامی شهر مشهد
    سال ۱۴۰۰؛ سال بیم و امید مردم ایران نوشته حمیدرضا موحدی زاده، نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد کد محتوا: ۳۲۲۰۱۷ تاریخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۳ روزهای پایانی سال1399 را درحالی سپری می‌کنیم که هنوز سایه ترس و نگ...

سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان ديروز در بوستان پروفسور صادقی رو نمايي شد.

سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان ديروز در بوستان پروفسور صادقی رو نمايي شد.


گروه: مدیریت استراتژیک منابع انسانی
تاریخ درج: 1394/3/13
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1

به گزارش هنرمشهد ، سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان دیروز با حضور پروفسور صادقی و پروفسور بلوریان و مسئولين و هنرمندان قوچان و مشهد، در بوستان پروفسور صادقی طی مراسم با شکوهی پرده برداری شد.صالح موسویان و محمد روزبهی از پیشکسوتان تئاتر خراسان در این مراسم حضور داشتند .

صالح موسویان متولد 1352 شهر قوچان ،از اثار مجسمه های او در مشهد، می توان به بازی کودکان، که سه کودک در حال بازی با طوق دوچرخه هستند ، اشاره کرد. که در سال 91 اجرا نمود.
در سال 92-1391 وی سفارش ساخت ده پرتره از مشاهیر را قبول می کند. در این ده پرتره که بشدت احساس گرایی در آن مشهود است و حالات چرخش نگاه مجسمه و گردن و تنه در چهره ها کاری متفاوت را از این هنرمند خود آموخته بنمایش می گذارد. در آثار وی چهره ها و تنه و سر در حال پویای و حرکت اند.
 
 
عکس زیر ملاقات به یادماندنی آقای حمیدرضا موحدی زاده فرماندار شهرستان قوچان در دولت اصلاحات و پروفسور صادقی در سال 1383 در محل فرمانداری قوچان را نشان می دهد.
 

 

بستن http://www.modarair.com/news/اخبار/پروفسور-صادقی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 416753     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: