نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان ديروز در بوستان پروفسور صادقی رو نمايي شد.

سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان ديروز در بوستان پروفسور صادقی رو نمايي شد.


گروه: مدیریت استراتژیک منابع انسانی
تاریخ درج: 1394/3/13
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1

به گزارش هنرمشهد ، سرديس پروفسور صادقی اثر صالح موسويان دیروز با حضور پروفسور صادقی و پروفسور بلوریان و مسئولين و هنرمندان قوچان و مشهد، در بوستان پروفسور صادقی طی مراسم با شکوهی پرده برداری شد.صالح موسویان و محمد روزبهی از پیشکسوتان تئاتر خراسان در این مراسم حضور داشتند .

صالح موسویان متولد 1352 شهر قوچان ،از اثار مجسمه های او در مشهد، می توان به بازی کودکان، که سه کودک در حال بازی با طوق دوچرخه هستند ، اشاره کرد. که در سال 91 اجرا نمود.
در سال 92-1391 وی سفارش ساخت ده پرتره از مشاهیر را قبول می کند. در این ده پرتره که بشدت احساس گرایی در آن مشهود است و حالات چرخش نگاه مجسمه و گردن و تنه در چهره ها کاری متفاوت را از این هنرمند خود آموخته بنمایش می گذارد. در آثار وی چهره ها و تنه و سر در حال پویای و حرکت اند.
 
 
عکس زیر ملاقات به یادماندنی آقای حمیدرضا موحدی زاده فرماندار شهرستان قوچان در دولت اصلاحات و پروفسور صادقی در سال 1383 در محل فرمانداری قوچان را نشان می دهد.
 

 

بستن http://www.modarair.com/news/اخبار/پروفسور-صادقی.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 363373     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: