نام شما:
ایمیل مقصد:

 سال 1398 سال نوعدوستی، انعطاف و گشایش در مدیریت شهری نویسنده: حمیدرضا موحدی زاده*
در آستانه آغاز سال جدید 1398 به سر می بریم. این که سال 1397 چگونه بر ما و جامعه ایران گذشت، مستلزم ارائه تحلیل دقیق و چرائی تحولات و وقایع در روند مسائل ملی و بین المللی می باشد. این که چه چشم اندازی فراروی مردم، جوانان و فرزندان ما در سال 1398 می ...

نخستین جلد از کلام ا... مجید ترجمه که به زبان کرمانجی به همت همکار بازنشسته صداوسیمای خراسان رضوی نگاشته شد، این هفته رونمایی می‌شود.

نخستین جلد از کلام ا... مجید ترجمه که به زبان کرمانجی به همت همکار بازنشسته صداوسیمای خراسان رضوی نگاشته شد، این هفته رونمایی می‌شود.


گروه: مدیریت استراتژیک منابع انسانی
تاریخ درج: 1394/6/1
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 2

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه خراسان، رضا موسی‌الرضایی گلیانی، تهیه‌کننده، نویسنده و گوینده سابق رادیو کرمانجی ( کردی شمال خراسان ) ، اجرای برنامه‌های آوای آشنا وکرمانجی را در کارنامه خود دارد . وی از سال 76  ترجمه قرآن کریم را به زبان کرمانجی آغاز و در سال 81 به پایان رسانده است.
وی در سال 88 موفق به اخذ مجوز چاپ و توزیع از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شد و در حال حاضر 2000 جلد از این کتاب چاپ و آماده توزیع شده است.
این قرآن به خط عثمان طه 15 خطی در 604 صفحه است که چاپخانه بزرگ قرآن کریم خراسان رضوی اقدام به چاپ آن کرده است.
 از جهت صحت کتابت و انطباق با قرائت در معاونت نظارت برچاپ و نشر قرآن‌کریم سازمان دارالقرآن‌الکریم بررسی و تصحیح شده است.
به گفته موسی‌الرضایی هدف از این اقدام، پاسخگویی به نیازمخاطبان کرمانج زبان منطقه شمال شرق کشور است که بسیاری از آنان قادر به فهم صحیح از ترجمه‌های فارسی کلام ا... مجید نیستن

 

بستن http://www.modarair.com/news/اخبار/خراسان.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط:
بازديد کل : 363387     
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به سايت بنياد مدارا و تدبير مردم ایران ( تأسیس: سال 1384 ) می باشد.
نام شما:
ایمیل مقصد: